ana sayfa iletişim harita
ANA SAYFA DANIŞMANLIK EĞİTİMCİLER REFERANS ŞUBELER E. TAKVİMİ FRANCHİSE
EĞİTİMLERİMİZ

SEMİNERLER

HABER HATTI
Eğer sitedeki gelişmelerden haberdar olmak isterseniz e-mail listemize kaydolabilirsiniz.
  A. Hakan BAŞARAN


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Uzman Eğitmen, YAZAR, Kurumsal Gelişim Uzmanı... Başaran Yayınları CEO´su...

 

ÜSKÜDAR Üniversitesi PSİKOLOJİ bölümünde Yüksek Lisans yapan A.Hakan BAŞARAN,

        Ege Üniversitesi Edebiyat fakültesinden mezun oldu. Başaran, Özel okullarda ve Dershanelerde   Öğretmenlik ve İdarecilik yaptı. 

        Eğitim Yönetimi, Denetimi, Programlanması ve Ekonomisi Bölümünde Master yaptı. Aynı Üniversitenin Eğitim Fakültesinde Öğretim Görevlisi olarak çalıştı. Üniversitede çalıştığı yıllarda Üniversite Hocalarına ve Öğrencilere birçok konuda seminerler verdi.

            Kendi oluşturduğu ve Sürdürdüğü Aktif Girişimciler  Projesi ile Üniversite Öğrencilerini Mezun olmadan İş Dünyası ile tanıştırdı. Öğrencilerin Duygusal Zekalarını (EQ) geliştirmeleri konusunda yardımcı oldu. Bu konuda Üniversite Öğrencilerine “Okul hayatından Hayat okuluna başarılı geçiş” adında Yüzlerce Seminer vererek Girişimci Genç Sayısını artırdı.

           Anne - Baba Okulu Projesiyle, 7 yılda 480 Okulda Velilere “Çocuğun Başarısında Anne – Babanın rolü” ve “Çocuğun Başarısında Dikkat-Odaklanma ve Duygusal Zekânın Önemi” adında seminerler vererek daha bilinçli ve duyarlı Anne - Babalar yetiştirdi.

          

         Üzerinde 6 yıldır çalıştığı  “Dikkati Geliştirme ve Hafızayı Güçlendirme” Projesini hayata geçirerek 5000 öğrenciye bu konuda yazdığı kitaplarla eğitimler verdi. Öğrencilerdeki yoğunlaşma süresini artırarak, öğrencilerin "SÜRDÜRÜLEBİLİR ÖĞRENME" becerisi kazanmalarını sağladı bununla birlikte uzun süre ders çalışmalarında yardımcı oldu. 

              

            Hızlı Okuma alanında Yazdığı Hızlı Okuma Kitabı ve Çıkardığı Hızlı Okuma Cd´siyle On binlerce Öğrenciye Eğitimler vermenin yanında, 1500 den fazla Hızlı Okuma Eğitmeni Yetiştirerek Ülkenin Hem Hızlı Okuma hem de Kitap okuma oranını artırarak Eğitime büyük bir katkı sağladı.

             

            Zihin haritaları Eğitmeni Philip Holt’tan Zihin Haritaları Eğitimi,

            Uluslararası NLP TRAINER Eğitmeni Sue Knight’tan NLP TRAINER ve MASTER TRAINER Eğitimi aldı ve Uluslararası NLP Eğitmeni oldu. NLP Uzmanlık Eğitimleri vererek Yüzlerce Öğretmeni NLP (Neuro-Linguistic Programming) Eğitmeni yaptı.

 

A.  Hakan BAŞARAN;

Duygusal Zeka (EQ), Dikkat Eksikliği, Odaklanma ve Konsantrasyon, Sınavlarda Dikkat Eksikliği, Dikkati Güçlendirme ve Hafızayı Geliştirme, Marka Yönetimi, Markanızı Oluşturun, Marka Analizi, Geleceğin Pazarında Marka, Sihirli Güç Marka, Markalaşmanın Kazandırdıkları, NLP Diploma, NLP Practitioner, NLP Master Practitioner, Hızlı Okuma Eğitmenliği, Hafıza Teknikleri Eğitmenliği, Zihin Haritaları Eğitmenliği, Çocuğun Başarısında Anne ve Babanın Rolü, Beden Dili, Diksiyon ve Etkili konuşma, Sorun Çözme ve Karar Alma, İç İletişim ve Özgüven, İletişim Becerileri, Kişisel İmaj yönetimi, Zaman ve Toplantı Yönetimi, Stres Yönetimi, Etkili Satış ve İkna Stratejileri, Etkin Ekip Çalışması, Yönetim Becerileri, İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Zor İnsanlarla Baş etme, Tükenmişlik Sendromu, Satış ve Pazarlama, Sunum Teknikleri, Etkili Yöneticilik ve Liderlik, Motivasyon ve Başarı, Sınavları kazandıran 4 Sır” adında seminerler vermektedir.

        

 İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa’da ve diğer illerde Şirketlerde Marka Danışmanlığı Yapmanın yanında, şu ana kadar şirketlere, okullara ve kurumlara yönelik 12 Yılda 1000’den fazla seminer vererek yaklaşık 650.000 kişiye hitap eden A. HAKAN Başaran, BAŞARAN EĞİTİM ve DANIŞMANLIK şirketinde çalışmalarına devam etmektedir.

         

         BAŞARAN EĞİTİM VE DANIŞMANLIK VE BAŞARAN YAYINLARI şirketlerini kurarak Ülke Eğitimine önemli katkı sağladı. Bu katkıyı her geçen gün Ülke genelinde açılan Başaran Eğitim ve Danışmanlığın şubeleriyle de devam ettirmektedir.

 

           Başaran Yayınlarından 72 Kitap ve 2 Cd çıkaran A.Hakan Başaran,         

 

 İngilizce bilen BAŞARAN, Çeşitli gazete ve Dergilerde yazıları yayımlanmış, Radyo ve TV programlarına katılmıştır.

 

 

A.Hakan BAŞARAN     basaran@basaranyayinlari.com             

ÜYE GİRİŞİ
kullanıcı
şifre
  Hatırla  
  yeni üye
şifre hatırlatma

BAŞARAN YAYINLARI

ANA MENÜ

KONULAR

DANIŞMA HATTI
SBS Danışma Hattı
KPSS Danışma Hattı
YGS Danışma Hattı
Aile Danışma Hattı

ANKET
Çocuğunuzun Dikkat Eksikliği Eğitimi Almasını ister misiniz?

Kesinlikle Evet
Evet
Olabilir
Hayır


1281 kişi oyladı.

İSTATİSTİK
Ziyaretçi
    Bugün : 5.934 kişi
    Dün : 9.867 kişi
    Toplam : 3.069.739 kişi
Online
    108 Ziyaretçi Var
 

Başaran Danışmanlık © 2008-2014
Adres : Genel Merkez İstanbul: Acıbadem Cad. Günal Sok. Güleveler Residans No 11/21 Kadıköy / İSTANBUL Tel: (0216) 428 15 52 - 05058033410 - 05435041504 - 05324579112

Şube 1 Bursa: Konak Mah. Beşevler Cad. NO:73 K:1 D:1 NİLÜFER / BURSA Tel : 0 224 452 0123 Fax: 0 224 452 0223 GSM: 0 532 45 79 112 - 0543 504 1 504 - 0505 803 34 10


 E-posta : basaran@basarandanismanlik.com